Hakkımızda

Mehtap Tan Sigorta Aracılık Hizmetleri, 2009 yılında Şişli İstanbul’ da kurularak tüm Sigortacılık alanlarında faaliyet göstermeye başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana Mehtap Tan Sigorta acenteliği, deneyimli uzman ekibi ile müşterilerinin memnuniyetini ön planda tutarak, risklerini göz önünde bulundurarak kişiye , gruba veya şirketinize özel danışmanlık hizmetlerini, max. memnuniyet seviyesinde, ilgi ile sunmaktadır.

Firmamız, müşterilerine tüm Sigorta branşlarında ve Emeklilik alanında da size uygun çözümler sunmaktadır.

Mehtap Tan Sigorta Aracılık Hizmetleri risk yönetimi, uzman kadrosu ve bünyesindeki kaliteli hizmet felsefesi ile çalışmalarını her gün bir üst seviyeye taşımaktadır. Şaşmaz dürüstlük ilkesi ile müşterilerinin anında yanında olarak ve onların çıkarlarını gözeterek müşteri portföyünü her geçen yıl genişletmektedir.

Firmamız kurulduğu günden bu yana kurumsal ve bireysel hizmetlerini sadece İstanbul ve çevresine değil, Türkiye’nin diğer tüm bölgelerine de kesintisiz olarak vermeye devam etmektedir. Kısacası sizin türlü emeklerle sahip olduğunuz değerleri , gerekli özen ve hassasiyet ile korumak için bir telefon uzağınızda çalışıyoruz.

Gösterdiğiniz ilgi ve güvene teşekkür ederiz.

SERTİFİKALARIMIZ